Serwis

Kategorie główne

Kategorie popularne

Wybierz kategorie
Z uwagi na dużą ilość otrzymywanych wiadomości odpowiedź na Twoje pytanie, uwagi, zażalenia, itp. może znacząco się opóźnić. Z uwagi także na przesyłaną ogromną ilość SPAM-u jesteśmy zmuszeni filtrować wiadomości - istnieje prawdopodobieństwo, że Twoja wiadomość zostanie jako taka zakwalifikowana, np. gdy korzystasz z proxy do przesyłania opinii, bądź po prostu zagraniznych serwerów/skrzynek pocztowych z adresami, z takowymi aliasami.

Zastrzegamy sobie również odpowiedź tylko na wybrane wiadomości z uwagi na zwyczajny brak czasu, by odpowiadać na wszystkie. Cenimy przede wszystkim informacje fanowskie, które dotyczą bezpośrednio bajek, kreskówek, bądź anime i tematyki z nimi związanej, choć do tego celu proponujemy skorzystanie z forum, wiadomości prywatnych w serwisie, shoutboxa, komentarzy i wielu innych form kontaktu, jak np. liczne profile na portalach społecznośniowych strony baje.pl - dzięki którym mogą zaangażować się również inni użytkownicy strony.

Bezwzględnie nie odpowiadamy na pytania, na które odpowiedzi możesz spokojnie znaleźć korzystając w prosty sposób z w/w dróg. Chcąc wysłać wiadomość musisz akceptować politykę prywatności baje.pl oraz być zarejestrowanym użytkownikiem wspomnianej witryny skupiającej odnośniki do bajek, kreskówek oraz anime, które to linki wyszukiwane w sieci, przesyłane są przez samych użytkowników strony, tworzących w ten sposób katalog odnośników do swoich ulubionych pozycji: anime, bajek, kreskówek, bądź także seriali o tematyce młodzieżowej.

Jeśli rozumiesz, jak działa serwis, lecz chcesz promować się za jego pośrednictwem zachęcamy do skorzystania z zakładki "reklama", która znajduje się na stronie głównej w menu bocznym. Formularz kontaktowy nie służy do pytań, próśb i gróźb mających skłonić do akceptacji danego materiału. Administrator serwisu może nie zaakceptować danych linków bez podania przyczyny. Dzieje się tak np. wowczas, gdy administrator uzyskał wiarygodną wiadomość od posiadacza praw do danego materiału, iż nie wyraża on zgody na jego obecność w serwisie - wówczas taki materiał nie będzie nigdy akceptowany, a użytkownicy go udosepniający mogą zostać usunięci z serwisu. Może również usunąć link do takiego materiału - a nie sam materiał, który nie znajduje się na stronach powiązanych z baje.pl - na wyraźne żądanie osoby, która dysponuje prawami do niego. Osoba przesyłająca linki do danego materiału za każdym razem oświadcza, iż jest w posiadaniu praw umożliwiających jej jego takową promocję. Formularz kontaktowy może służyć np. jako powiadomienie o naruszeniu takich praw, które administrator i moderatorzy baje.pl respektują i zawsze reagują poprzez możliwie najszybsze usunięcie po swojej stronie linków prowadzących do takiego materiału. Wysyłając do nas wiadomość musisz być świadom tych informacji, jeśli chcesz uzyskać odpowiedź.

Jeśli Twoje pytanie dotyczy spraw technicznych, np. takich jak umieścić na stronie linki, gdzie znalazłeś bajkę, kreskówkę, anime, którą wyszukałeś np. za pośrednictwem takich serwisów video, jak popularne YouTube, Vkontakte, Veoh, DailyMotion i wiele innych - ta strona nie służy do tego i formularz kontaktowy również - na tego typu pytania odpowiedź znajdziesz dzięki w/w źródłom kontaktu. Jeśli w witrynie brakuje Tobie linków do odcinków jakiejś bajki, anime czy kreskówki również nie korzystaj z formularza, lecz ze studni życzeń - jest to miejsce, gdzie możesz poinformować wyszukujacych w sieci linki do materiałów, żeby znaleźli coś dla Ciebie - zawsze istnieje pewna szansa, że komuś uda znaleźć się w sieci to, czego Tobie się nie udało.

Jeśli jestes fanem jakiejś bajki, kreskówki lub anime i po prostu chcesz nam o tym napisać - zrób to. Nie możemy odpowiadać na wszystkie wiadomości, jednak staramy się czytać większość, a pozytywne informacje od fanów bajkowego świata zawsze jest nam miło przeczytać! Jesli jednak, mimo wszystko zdecydowałeś się napisać - pisz śmiało:

Twój email *:

Tytuł emaila *:

Treść *:Użytkownik

Szablony

Wyszukiwarka


Sonda

Najlepsza kreskówka z CN?
Niesamowity świat Gumballa
Pora na przygodę!
Clarence
Steven Universe
Młodzi Tytani: Akcja!
Między nami, misiami
Atomówki (2016)
Ben 10 (2016)
Klopsiki (serial 2017)
Jeszcze inny tytuł!

Polecane

Następcy 2
Następcy 2

 
Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców
Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców

 
Finał interkontynentalnych, na kołach, część druga
Finał interkontynentalnych, na kołach, część druga

 
Zamiana
Zamiana

 
Wielka bitwa o Nibymorze, część pierwsza i druga
Wielka bitwa o Nibymorze, część pierwsza i druga

 
Witajcie w Zabawkowie
Witajcie w Zabawkowie

 
Bruno i Bucior: Wskakujcie do basenu
Bruno i Bucior: Wskakujcie do basenu

 

Losowe Komentarze

 • damianradek
  Piotr1P nic nie wiadomo kiedy następne odcinki i jak będę jakieś odcinki to może tutaj sie pojawią :)
   
 • Piotr1P
  kiedy kolejny odc?
   
 • Nelcia
  Jedziemy z tematem ;).
   
 • agakikama
  Czy będą nowe odcinki na baje? Nie mam pamięci do tytułów a chętnie zrobiłabym opisy...
   
 • damianradek
  Oj co tutaj się stało i tak musieli skończyć. I my sobie poczekamy na nowe odcinki Soy Luna. Dopiero gdzieśc może być styczeń lub luty lub marzec
   
 • dawis_kreskowki
  Jak, ja uwielbiam Star Wars: Rebelianci! :D Plusik odemnie
   
 • Nelcia
  ...ale że tak od razu ta Juliana miała gotowy zespół, który jeździ profesjonalnie to mnie zaskoczyło :).
   
 • damianradek
  Eva i Ada oni są zabawni :) Ale szkoda że zostali wyrzuceni wszystkich Rollera
   
 • Nelcia
  Zdaje się, że ona właśnie ma taką rolę, tzn. żeby wkurzać swoją obecnością ;).
   
 • damianradek
  Ech koordynatorka Rollera za bardzo wymiata. Nie lubię jej ;)
   
 • Nelcia
  Misia7009 Tak, jeśli nas prześcigniesz w tych staraniach.
   
 • Misia7009
  Czy odcinki mogły by być udostępniane wcześniej ?
   
 • Nelcia
  ANTiZ146 Dzięki - przesyłając do mnie na pw od razu szybciej umieszczę.
   
 • ANTiZ146
  Opis: Gumball i Darwin oglądają swoje zabawki z wczesnego dzieciństwa. Darwin odnajduje swoje stare trzy kukiełki, jednak Gumball go broni przed tym, mówiąc że zniszczą mu życie. Gumball wyrzuca te kukiełki, jednak Darwin zatrzymał je dla siebie. Później Gumball jednak dowiaduje się że Darwin cały czas nosił te kukiełki ze sobą. Okazuje się jednak, że one żyją. Psują konsolę Gumballa i przeniosą ich do świata kukiełek. Świat wydaje się być fajny, ale nie można z niego tak łatwo uciec.
   
 • Nelcia
  Nowa koordynatorka Rollera wymiata :P
   
 • damianradek
  Może do mnie wysłać wiadomości też o zmianach numeracji innych rzeczach :)
   
 • Nelcia
  krystus55 Dziękuję za pomoc przy opisach :).
   
 • damianradek
  Taki Nickelodeon zaskoczył :)
   
 • BolesnyP
  Wow myślałem, że nowy sezon będzie za pół roku a tu taka niespodzianka :D
   
 • Nelcia
  maniek1000 Dawno Cię nie widziałam :).
   
 • maniek1000
  to był najlepszy mecz finałowy jastrzębi
   
 • maniek1000
  też czekam na kolejny sezon tego serialu
   
 • LloydStudiosX
  wtorek i czwartek 24.10 i 25.10 Będzie poprawnie dodane bo wychodzi na Nick SD.
   
 • Nelcia
  No lipa na maxa, ale aż trudno w to uwierzyć, że tak to miałoby się skończyć... ;)
   
 • BolesnyP
  Ale ta kreskówka jest okro okro okropna... The Looney Tunes Show jest 100 razy lepszy...
   
 • damianradek
  szkoda że Roller zostanie zamknięty będzie :( czekam nowe do 13 listopada po jest przerwa jak to DC lubi robić ;)
   
 • Nelcia
  To nie przeszkadza podobnym stronom (bądź samym hostingom) mieć dostęp premium, choć dziś są a jutro może ich nie być. Ta strona od początku do końca będzie darmowa, bo w takim założeniu powstała tylko szkoda, że userzy mają takie podejście: wyłączę reklamy, bo mi przeszkadzają. Nie tu to znajdę inne miejsce - jest ich pełno. Nieprawda - to się kończy, bo tak to zwyczajnie nie będzie działać - finał sieci jest taki: monopolizacja i wszystko płatne, choćby za dostęp.
   
 • Florianek
  Skoro już mowa o reklamach i płatnościach, zauważyłaś pewnie, że większość materiałów filmowych znajduje się na darmowych hostingach, których żywotność jest ograniczona. Najmniej oglądane bajki i seriale za jakiś czas mogą nie być dostępne. Poza tym, wydaje mi się, że nie istnieje taki nośnik danych, na który wystarczyłoby raz zapisać pliki, a później móc je odtwarzać przez wiele dziesiątków czy setków lat.
   
 • Nelcia
  Cieszę się, że o tym piszesz, bo niewiele osób ma taką refleksję. Tą sytuację w dużej mierze spowodowali tak naprawdę sami użytkownicy, którzy myśleli że są sprytni, jak będą stosować blokowanie reklam. Nie chcecie za darmo? Nie chcecie reklam? OK, dostaniecie takie reklamy, które i tak będziecie musieli obejrzeć, bo będą częścią materiału lub po prostu zapłacicie za dostęp/abonament/etc. Takie podejście szybko staje się w sieci normą. Taki jest finał nie wspierania miejsc, które powstały z ideą darmowego dostępu. A pisząc o tym 1000 lat pisałam tylko o tym, że napisałeś wcześniej 3017 r. ;)
   
 • Florianek
  Zgadzam się z Tobą, Nelcia. Według moich obserwacji, w internecie jest coraz mniej wartościowych treści, a tym bardziej dostępnych za darmo. Możliwe, że za dziesięć lat, wejście na dowolny portal społecznościowy będzie płatne a za posiadanie konta będzie płaciło się abonament. Już teraz artykuły prasowe na oficjalnych stronach gazet są płatne.
   
 • Nelcia
  Nie sądzę, aby stronka przetrwała jeszcze 1000 lat, ale MIj w tyg. podmienię tutaj (powinnam mieć) ;).
   
 • Florianek
  Kolejna powtórka odcinka poniedziałek, 9 października 3017 roku o godzinie 18:55.
   
 • William10
  Witam, czy ten odcinek kończy się w tym miejscu czy jest jeszcze kawałek którego nie ma na nagraniu? Bo w oryginale jeszcze jest kawałek i on robi za najważniejszy punkt tego odcinka. Chciałbym wiedzieć jak rozwiązali to że nazwali tego crasha "Seba" zamiast "sam" tak jak to było w oryginale, a Sam okazała się dziewczyną :/
   
 • damianradek
  Muszę pochwalić Argentynę taki wspaniały seriali zrobili. Teraz czekać na 2 sezon u nas w Polsce ja tak liczę że może być w czerwcu .
   
 • Totamtomik
  Popłakałem sie! To jest najlepszy serial dla młodzieży jaki widziałem Według mnie to koniec sezonu 1. Serial oceniłbym na 9/10 Tomasz Szewczyk Warszawa
   
 • Nelcia
  Bardzo dobry odcinek. Dziewczyny dały czadu z muzyką i modą, ale to, co spotkało je na końcu przeszło ich najśmielsze oczekiwania :).
   
 • damianradek
  Ale fajne zakończenia. Koniec 1 sezonu drugi może być tak grudzień lub styczeń :)
   
 • Nelcia
  Coś się kończy, coś się zaczyna :).
   
 • damianradek
  Koniec serialu :( jeszcze odcinek świateczyny został
   
 • Nelcia
  Generalnie źle działające Steveny powinny być już ok.
   
 • liv1234
  Faktycznie takie troche smerfy :D
   
 • damianradek
  Nie lubię Camillo on jest zły :@
   
 • Kasandras
  Bardzo proszę o ponowne dodanie materiału, ponieważ niestety nie odtwarza mi się odcinek... Z góry dziękuję :)
   
 • karolyruggero
  Wow w końcu się doczekałam. Nie mam Disney Chanel a dzięki tej stronie mogę oglądać soy lunę na bierząco
   
 • dawcio10
  Dlaczego niektórzy mają głosy jak smerfy...
   
 • damianradek
  Co tutaj się dzieję w tym odcinki i ciekawie czy Lorenzo powie prawdę o ojcu Gabo. Czekamy nastepny odcinek po weekend dopiero :)
   
 • Sapphire Lazuli
  Pszepraszam bardzo czemu niby nie da sie ogladac to jest chore że nie da sie oglądać nowych odcinków Stevena ogarnijcie to bo ta strona straci wielu fanów. Bo nie da sie ogladac bo wy daliście jedna strone na której nie da sie oglądać...
   
 • Nelcia
  Z odcinków wynika, że twórcy na takowy liczą ;).
   
 • damianradek
  I koniec 2 sezonu czekam czy potwierdzą 3 sezon tego serialu :)
   
 • Nelcia
  Widziałam wszystkie z tych odc., które były o tych godz., ale tego tam nie było. Jeśli sugerujesz się numeracją podawaną przez telemana to on źle tutaj podaje.
   

Statystyki

Bajkofilów: 78451
Łącz do bajek: 82071
więcej...